Woon en zorgcentrum DE FOYER

A A A

Raad van Bestuur

Afgevaardigd bestuurder

Ronald De Buck

rdebuck@wzcdefoyer.be

Voorzitter Raad van Bestuur

Roger Claeys

Management

Afgevaardigd bestuurder

Ronald De Buck

rdebuck@wzcdefoyer.be

Financieel directeur

Kristel Roelandt

kroelandt@wzcdefoyer.be

Directeur WZC Weverbos

Luc De Kimpe

ldekimpe@weverbos.be

Sociale dienst / Persoonlijk assistent / Woonassistent

Persoonlijk assistent

Katrien Delahaye

kdelahaye@wzcdefoyer.be

0473 66 83 62

Persoonlijk assistent

Sarah Devriendt

sdevriendt@weverbos.be

0471 26 59 87

Diensthoofd

Hoofdvepleegkundige

Conny Van Audenaerde

cvanaudenaerde@weverbos.be

Hoofdverpleegkundige

Isabella Dewulf

idewulf@weverbos.be

Hoofd Keuken en Onderhoud

Veerle Laroy

vlaroy@wzcdefoyer.be

Hoofd Technische Dienst

Dany De Spiegeleire

ddespiegeleire@wzcdefoyer.be

Preventieadviseur

Heidi Mestdag

hmestdag@weverbos.be

09 330 10 01

Erkend psycholoog

An Lootens

alootens@wzcdefoyer.be